Ohodnoťte článek

Od okamžiku, kdy se design vykousnutého displeje v podání Apple iPhone X stal celosvětovým fenoménem (pokud pomineme prvenství Essential Phone), tak se v podstatě všichni výrobci telefonů pokusili tento úspěch napodobit. A zcela nezávisle na to, zda šlo i high-end, střední třídu nebo levné telefony. A i když se od širšího pojetí vykousnutí displeje pomalu ustupuje, tak jsou stále výjimky, které se ho drží jako klíště. Takovou je i Oukitel C13 Pro, který se snaží kopírovat vzhled iPhone XS, ale samozřejmě s výrazně menší cenou.

A specifikace také nejsou úplně k zahození, navíc je Oukitel C13 Pro také i fešák na pohled s dvojitě zakřiveným designem skleněných zad a slušivé černé nebo zlaté verzi. Co se týče hardwarového vybavení, tak pak může nabídnout 6,18-palcový displej krytých ochranným sklem Asahi glass, quad-core procesor MT6739, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 3000 mAh kapacitu baterie, 8 Mpix + 2 Mpix duální zadní fotoaparát s LED bleskem, 5 Mpix selfie kamerku, čtečku otisků prstů, Face Unlock, dual SIM sloty + samostatný microSD slot nebo systém Android 9 Pie.

V bleskových předprodejích je Oukitel C13 Pro k dostání momentálně za velmi zajímavou cenu 74.99 dolarů, což je úder na solar mnohé konkurenci, která za podobnou cenu často nabízí jen 3G telefony. Takže pokud hledáte něco levného s kompletní solidní výbavou, tak byste tenhle kousek neměli minout. Více o něm samozřejmě najdete na oficiálních stránkách Oukitelu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.