Nadcházející dvojice telefonů značky Elephone se dočkala značné pozornosti a není se moc čemu divit, protože oba modely vypadají velmi zajímavě a mohly by se velmi jednoduše stát tím nejlepším, co jsme kdy od tohoto výrobce měli možnost vidět. Rezervace pro oba telefony už jsou v plném proudu a pokud vás tyto kousky zaujaly, tak není úplně od věci se také zapojit a třeba ještě stihnout nějaké bonusy a výhody.

Zatím podle našich informací v Elephonu registrují nějakých 120.000 rezervací a pro prvních 3000 uživatelů, kteří po vydání telefonu dokončí platbu už mají nachystány nějaké ty prémiové dárky a bonusy. Ale i pro ostatní je ještě naděje na nějaký ten bonus, protože deset náhodně vylosovaných šťastlivců dostane podepsané dresy španělského týmu CD Leganes, který zrovna nedávno heroicky porazil slavný Real Madrid.

Elephone U Pro bude určitě tím zajímavějším z dvojice telefonů a bude vybaven velmi výkonným hardwarem jako je například procesor Snapdragon 660, 6 GB RAM nebo 128 GB vnitřní paměti. Z dalších parametrů stojí za zmínku například 5,99-palcový ohebný zahnutý AMOLED displej s FHD+ rozlišením, poměrem stran 18:9 a krytý Gorilla Glass 5, duální zadní 13 Mpix + 13 Mpix fotoaparát se snímky vylepšenými ArcSoft algoritmy, Face ID odemykání, NFC, bezdrátové nabíjení nebo Andorid 8 Oreo. To nezní špatně, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.