Značka ELEPHONE se kdysi v našich končinách těšila poměrně velké oblibě, protože šlo o cenově velmi dostupné telefony. Ano, s kvalitou na tom občas nebyli zrovna valně, ale na to se v dřevních dobách až tak nehrálo. Doba ale pokročila a ELEPHONY lehce vypadly z okruhu doporučovaných čínských značek, protože přestali konkurovat i cenou. Dnes představené novinky ELEPHONE E10 Pro a PX Pro se snaží na dávnou slávu navázat a pomoci k tomu mají i extra promo slevy k příležitosti vydání telefonů.

ELEPHONE E10 Pro

ELEPHONE E10 Pro je z dvojice ten méně zajímavý, protože oproti standardní verzi je pokrok dost minimální. Displej s úhlopříčkou 6.5-palce a designovým „průstřelem“ má totiž rozlišení jen HD+ a stejně tak už dávno neohromí procesor Helio P22. Na druhou stranu zákazník dostane 4 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 4000 mAh baterii a dokonce i NFC čip. Fotoaparát na papíře vypadá na low-end impozantně se čtyřmi senzory 48 Mpx + 13 Mpx ultra-wide + 5 Mpx makro + 2 Mpx hloubka pole, ale firma měla vždy velké problémy s vyladěním softwaru.

ELEPHONE PX Pro

ELEPHONE PX Pro je na tom výrazně lépe, protože 6,53-palcový displej ma FullHD+ rozlišení a procesorem je Helio P70 podpořené 4 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. A určitě zaujme i výsuvný modul 16 Mpx selfie kamerky. A dostalo se také i na pokročilé funkce jako je NFC čip nebo dokonce bezdrátové nabíjení. Střízlivý je i duální zadní fotoaparát se 48 Mpx + 5 Mpx senzory. Záporem je pak asi na dnešní dobu už lehce poddimenzovaná 3300 mAh kapacita baterie.

A jak jsou na tom zmíněné extra slevy pro nové ELEPHONY ? ELEPHONE E10 Pro je k mání jen za 129.99 dolarů a prvních 100 zákazníků získá každý den ještě extra bonus krytu a ochranného filtru na displej v hodnotě 19.99 dolarů. ELEPHONE PX Pro pak koupíte za 149.99 dolarů a můžete si k němu vzít i balíček zlevněných sluchátek ElePods jen za 15.99 dolarů. Vše platí do 25. června a štěstí můžete stále zkusit i v soutěži na stránkách značky.