Už jsme poměrně dlouho nepsali nic o kdysi velmi populární značce ELEPHONE a tak to dnes musíme lehce napravit. Čínský výrobce stále pokračuje v produkci zajímavých kousků a drží se také své legendární pomalosti a obřích rozestupů mezi ohlášenými a reálně vydanými telefony. Dnes ale máme jeden reálně dostupný kousek a zbrusu nový ELEPHONE PX na první pohled nevypadá špatně. Navíc už je k mání i na e-shopu Gearbest za slušnou cenu, takže si malé zaostření na parametry zaslouží.

ELEPHONE PX může nabídnout velký 6,53-palcový displej s poměrem stran 19,3:9, FullHD+ rozlišením a užitnou plochou plných 93,1 % bez jakéhokoli vykousnutí nebo „průstřelu“. To je samozřejmě doraženo pomocí vysouvacího modulu selfie kamerky se 16 Mpix senzorem, takže displej opravdu nemá žádné rušivé prvky. Uvnitř telefonu pak najdeme procesor Helio P23, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, klasickou čtečku otisků prstů na zádech, 3300 mAh kapacitu baterie, 16 Mpix + 2 Mpix duální zadní fotoaparát s podporou AI nebo systém Android 9 Pie.

Na e-shopu Gearbest je pak nový ELEPHONE PX momentálně k dostání ve dvou barevných variantách – Lumia Purple a Breathing Crystal jen za 139.99 dolarů. Akce platí od 28. října do 4.listopadu, takže pokud patříte k fandům této značky, tak se na ni určitě mrkněte. Více informací samozřejmě najdete v plném detailu na oficiálních stránkách výrobce.