Soudruzi v Oukitelu se vždy úspěšně pokoušeli sledovat moderní trendy s full screen designem telefonů a v minulosti jsme tak měli možnost vidět jejich rozličné pokusy s různými pohledy na tento design s modely jako C8, MIX 2, K5000, K10 a jiné. Ale momentálně je v kurzu design iPhone X s „vykousnutým“ displejem a tak nastal čas pro Oukitel U18 vstoupit na bojiště. Předprodeje začínají právě dnes !

A jako obvykle jsme se od tvůrců dočkali seznamu osmi hlavních důvodů pro pořízení tohoto telefonu, takže vzhůru na něj. Prvním je samozřejmě unikátní 5,85-palcový 21:9 displej s HD+  rozlišením 1512×720 pixelů pro lásku na první pohled, dále pak osmi-jádrový procesor MT6750T pro výkon a 6 GB RAM + 64 GB ROM jako dostatek paměti pro vaše eskapády, případně velká 4000 mAh baterie s 5V/2A nabíječkou a USB Type-C portem.

Pokračujeme na duální zadní fotoaparát 16 Mpix + 5 MP se senzorem Sony IMX135 a 13 Mpix přední selfie kamerkou, dále pak na výběr bezpečnostních funkcí mezi čtečkou otisků prstů a Face ID odemykáním, dále pak stabilní systém Android 7 Nougat a v neposlední řadě i velmi solidní zpracování s 2.5D zakřivením displeje, CNC tělem telefon ze slitiny zinku a pogumovaným zadním 3D krytem.

Předprodeje Oukitelu U18 začaly právě dnes a potrvají přesně týden až do 7. února exkluzivně na e-shopu Banggod se speciální cenou 159.99 dolarů. Veškeré informace o telefonu a předprodejích samotných jsou k nalezení na oficiálních stránkách a můžete se také mrknout na video výše ohledně soutěže o jeden kousek U18 zdarma u příležitostí Čínského Jarního Festivalu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.