Není to tak dávno, kdy kolega Radek psal o UMI ZERO 2 a jeho zadním e-ink displeji první článek. Dnes máme další informace, které společnost UMI vypustila v podobě nového teaseru. Takže, UMI ZERO 2 bude mít 20 megapixelovou hlavní zadní kameru.

Pojďme si tedy poskládat dosavadní informace. První dva teasery odkazovaly na zadní e-ink displej. Nejnovější nás upozorňuje na hlavní kameru. Slogan, který je na posledním oficiálním „úniku“ použit zní: „Nejlepší smartphone si zaslouží tu nejlepší kameru“. Každopádně z uvolněných informací nelze zatím s jistotou napsat, jaký snímač Zero 2 bude vlastně mít. Co ovšem víme je to, že přední selfie kamera bude 8 megapixelová a bude doplněna LED bleskem.

UMi-Zero-2-Render-Facebook-1

Kolik hádanek si ještě společnost UMI nachystá, aby nás co nejvíce nalákala na její nový přístroj nevíme, ale budeme další teasey sledovat a třeba odhalíme alespoň polovinu specifikací ještě pře oficiálním představením tohoto modelu.

UMi-Zero-Teaser-1

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.