Pokud se vám vzhledově líbí iPhone 7, ale spíše dáváte přednost systému Android (a máte hlouběji do kapsy) a to nejlépe v nejnovější verzi 7, budete nadšeni novinkou UMIDIGI G od společnosti Umidigi. Myslím si, že vás nadchne i jeho cena.

Výrobce chytrých telefonů UMIDIGI nedávno vydal nový smartphone s názvem UMIDIGI G, který se designově velmi podobá současnému iPhone 7. Tato šikovná napodobenina iPhonu je na přední straně vybavena domovským tlačítkem se čtečkou otisků prstů pod displejem tzv. „Touch ID“. Vypadá to jako by se v tomto výrobci inspirovali současnými modely telefonů jako je Oppo, Vivo nebo Oneplus.

Společnost Umidigi doufá, že právě inteligentní kombinace vzhledově líbivého iPhonu s flexibilním Androidem osloví zákazníky.

Video

Pokud byste chtěli tento chytrý telefon osobně vyzkoušet a přitom ušetřit 20 dolarů, zaregistrujte se na domovských stránkách Umigidi.umidigi g

UMIDIGI G má 5-palcový HD displej od společnosti Sharp, Corning Gorilla Glass 4 (což je super v této cenové relaci), čtyř jádrový procesor Mediatek MT6737, 2GB RAM, 8 MPx hlavní kameru a snímač otisků prstů. Jeho cena by měla být necelých 100 dolarů.