Přesně před třemi dny jsme psali o flip telefonu Gentle od společnosti LG. A už tu máme další „véčko“, ale tentokrát od Samsungu. Telefon nese název Galaxy Folder. Popravdě, jde o nástupce stejnojmenného telefonu Galaxy Folder z roku 2013. Co tedy nový Samsung Galaxy Folder nabízí?

Nový Galaxy Folder nabízí snadné použití klávesnice, 3,8 palcový dotykový vnitřní displej u něhož zatím nebylo oznámeno rozlišení. Telefon bude obsahovat operační systém Android. S největší pravděpodobností půjde o Android 5.1 Lollipop.  Zařízení bude dostupné ve dvou barevných variantách – bílé a tmavě modré. Kromě toho bude tento model disponovat LTE, Wi-Fi a GPS. Dále také 8 megapixelovou hlavní zadní kamerou a 2 megapixelovou přední VGA kamerou. Kromě toho má Galaxy Folder 8 GB vnitřní paměti s možností jejího rozšíření o 128 GB pomocí microSD karty. Telefon bude pohánět baterie s kapacitou 1.800 mAh.

Samsung-Galaxy-Folder-2015

Bohužel se zatím jedná o „véčko“ určené jen pro Jižní Koreu. Není jasné, jestli a kdy se Galaxy Folder dostane i mimo svou domovskou zemi. Cena v Jižní Korei se pohybuje okolo $255.

Samsung-Galaxy-Folder-2015_1

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.