Čínský výrobce DooGee připravuje na září/september našláplou novinku. Specikace na papíře vypadají slibně, ale jak jsme se už několikrát přesvědčili, tak hardware není všechno.

DooGee F2015 dostane do vínku 5,5 palcový FullHD displej s 2.5D efektem a k tomu navrch ochranu v podobě odolného skla Gorilla Glass 3. generace. Boční rámečky kolem displeje, který zabírá 79% prostoru čelní strany, mají mít pouhý jeden milimetr. Hustota pixelů je 401 PPI. Uvnitř najdeme osmi jádrový procesor MediaTek MTK6753 o frekvenci 1,5 GHz, grafický akcelerátor Mali-T760 a 3 GB operační paměti. Co se týká interní paměti, tak tady máme 16 GB plus podporu paměťových karet. Zdá se, že DooGee F2015 si dá záležet i na fotoaparátech. Přední snímač o rozlišení 8 MPx vyrobí společnost OmniVision a zadní kameru dodají firmy Sony a Samsung. Ta bude disponovat 13 MPx a v šeru jí bude nápomocný dvojitý LED blesk. Na zadní straně nebude chybět tolik oblíbený snímač otisků prstů. O přísun energie se postará akumulátor s kapacitou 3000 mAh.

Jak sem již psal, tak oficiální představení je plánováno na září/september a na informace o ceně si musíme ještě nějaký čas počkat.

[zdroj]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.