Týdny a měsíce nadcházejících dlouhých večerů můžou vést ke spoustě zajímavých činností. Mezi nimi třeba i k ručním pracím a kutilství. Kreativní tvorba navíc podporuje i ducha a to je něco, co bychom měli každopádně brát v úvahu. Jistotou je, že je náš národ velmi aktivní a nasvědčuje tomu i zvýšení poptávky například po 3D tiskárnách. Ale pro domácí experimenty se hodí i spousta dalších gadgetů a my pro vás dnes máme třeba velmi zajímavou gravírovačku Atomstack Maker A5 V2 z bleskových prodejů na e-shopu Cafago.

Hlavním lákadlem tohoto modelu je vysoká rychlost vyřezávání, přesnost a široká kompatibilita. Nabízí rychlost pohybu hlavice s laserem až 24 000 mm/min. Většina konkurenčních značek dosahuje okolo 10 000 mm/min. Ačkoliv rychlost šplhá na takto vysoké hodnoty, neutrpěla tím přesnost vyřezávání. Atomstack garantuje vysokou preciznost díky novému zdroji laseru a ohniskem o velikost pouhých 0,05 × 0,05 mm a přesností 0,01 mm. Díky paprsku soustředěnému na takto malou plochu si laser o výkonu 6 W poradí i s 10 mm dřeva a 12 mm akrylu.

Podstava gravírky se skládá z pevného rámu o rozměrech 641 × 565 × 218 mm a váze přibližně 4 kg. Velikost vyřezávání je dostatečných 400 × 400 mm. Jakmile uvedete gravírovačku do provozu, oceníte velmi širokou kompatibilitu s programy jako LaserGRBL, LightBurn a systémy Windows XP a novější. Nechybí ani podpora pro Mac.

Atomstack Maker A5 V2

Výrobce navíc nabízí příslušenství v podobě ochranných boxů, kamer, bezpečnostních modulů, senzorů nebo laserů. Nezapomnělo se ani na bezpečnost. V okolí laseru se nachází sklíčko s filtrem zamezující až 97 % UV záření. Při zapnutí gravírovačky tedy nepotřebujete ochranné brýle.

Atomstack Maker A5 V2 V BLESKOVÉM PRODEJI

Oficiální cena dostala pořádně na frak v bleskovém prodeji. Kam až spadla? Až na 121 euro a vy tak můžete výrazně ušetřit. Bonusem je pak samozřejmě i doručení z evropského skladu bez dalších problémů a je v řádu několika dní. Takže pokud patříte mezi nadšence pro různé domácí výrobky, tak je gravírovačka Atomstack Maker A5 V2 určitě velmi zajímavou volbou. A doprava je kompletně zdarma!