Týdny a měsíce nadcházejících večerů můžou vést ke spoustě zajímavých činností. Mezi nimi třeba i k ručním pracím a kutilství. Kreativní tvorba navíc podporuje i ducha a to je něco, co bychom měli každopádně brát v úvahu. Jistotou je, že je náš národ velmi aktivní a nasvědčuje tomu i zvýšení poptávky například po 3D tiskárnách. Ale pro domácí experimenty se hodí i spousta dalších gadgetů a my pro vás dnes máme třeba velmi zajímavou gravírovačku Swiitol C24 Pro se slevovým kupónem na e-shopu Cafago.

Specifikace Swiitol C24 Pro

Swiitol C24 Pro

Díky inovativní technologii nazvané „Dual Compression“ je možné zaměřit ultrajemný laserový paprsek do velikosti pouhých 0,08 x 0,08 mm, což umožňuje precizní řezání dřeva, akrylátů a dalších materiálů. Navíc je možné snadno gravírovat materiály jako nerezová ocel, keramika, sklo a další. Tato technologie nejen zajišťuje přesnost, ale i zvýšenou rychlost o 40 % oproti zařízením bez technologie duální komprese. Pro přesná čísla: optimální rychlost je 24 000 mm za minutu, s maximální rychlostí až 30 000 mm za minutu! To nejen fascinuje, ale také šetří čas, který by jste jinak ztratili prací s konvenčními zařízeními.

Taktéž má optimalizovaný design a speciální lineární kolejnice. Díky tomu jsou vibrace a hluk redukovány na pracovní ploše o rozměru 400 x 400 mm. Pro pohodlný a bezpečný pracovní proces je zde panoramatický filtr, který zachycuje 97 % ultrafialového záření, což eliminuje potřebu speciálních ochranných brýlí.

Swiitol ve svých zařízeních použil nové 32bitové základové desky, které nejen zajišťují vysoký výkon, ale také kompatibilitu s populárními softwary jako je LaserGRBL či LightBurn, a to jak na platformě Windows, tak MacOS. Můžete řezat nebo gravírovat přes tisíc různých materiálů s širokou paletou barev. Celý proces výroby můžete ovládat pomocí mobilní aplikace nové generace, která podporuje off-line režim a obsahuje rozsáhlou knihovnu materiálů.

Slevový kupón pro silnou gravírku

Oficiální cena dostala pořádně na frak. Kam až spadla? Díky kupónu v podobě SWC24PR až na 349 euro a vy tak můžete výrazně ušetřit. Bonusem je pak samozřejmě i doručení z evropského skladu bez dalších problémů a je v řádu několika dní. Takže pokud patříte mezi nadšence pro různé domácí výrobky, tak je gravírovačka Swiitol C24 Pro určitě velmi zajímavou volbou. A doprava je kompletně zdarma!

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.