Letní teploty nám stále nechtějí klesat, po podzimu zatím ani vidu ani slechu, ale má to samozřejmě i svá pozitiva. Krásné počasí totiž jen láká k outdoorovým aktivitám a jízda na kolech či koloběžkách k tomu rozhodně patří. A protože samozřejmě jdeme s dobou, tak jsou často tyto kola a koloběžky elektrické. Ty se totiž zamlouvají nejen sportovcům, ale i částečným lenochům. Vyjet obtížný kopec bez námahy má totiž vždy něco do sebe. A dnes pro vás máme další z velmi dobrých elektrokoloběžek, konkrétně je zde elektrokoloběžka WELKIN WKES006. Samozřejmě ve Flash Sale na e-shopu Tomtop.

WELKIN je jednou z dalších společností, které se vrhly do elektrokoloběžek a jejich stroj dělá značce jen čest. Jedná se o šikovný skládací model s mnoha zajímavými vychytávkami, takže ani nezabere moc místa. Dalším pozitivem je i výkonná 36V/9.5Ah baterie slibující dojezd až 15 kilometrů na jedno nabití. A to při maximální rychlosti 24 km/h, ale nikdo vás samozřejmě nenutí takto rychle jezdit. Koloběžka také těží z 8″ kol pro lepší jízdní vlastnosti a silného 350W motoru. Takže vyjede až 15 % stoupání. Potěší i IPX4 certifikace, chytrý LCD displej, BT speaker, taška s nářadím nebo nosnost až 120 kg živé váhy. Prostě a jednoduše opravdu zajímavě vybavený kousek.

Elektrokoloběžka WELKIN WKES006

ELEKTROKOLOBĚŽKA WELKIN WKES006 SE SLEVOVÝM KUPÓNEM

Pozadu ale nechce zůstat ani cena. Na e-shopu Tomtop nám totiž k WELKIN WKES006 servírují ještě Flash Sale. Aktuálně jsou v nabídce dva modely, na oba platí slevový kupón EDWKES006. První se světlým boardem seženete za 229,90 euro a ten s tmavým boardem je aktuálně k dispozici za 219,90 euro. Navíc z evropského skladu obchodu, takže bez dalších doplatků a cel. Za podobně výkonnou koloběžku velmi slušná cena, co myslíte ? A doprava je zdarma!