Na poslední chvíli, těsně před dnešní představovačkou značky Redmi, se podíváme na další produkt, který výrobce představí. Hlavními hvězdami večírku samozřejmě jsou telefony řady Redmi Note 13 a výrazně očekávaný je především model Note 13 Pro Plus. Ovšem vhodným doplňkem k novým telefonům jsou TWS sluchátka Redmi Buds 5. I ta už za pár hodin uvidíme.

Značka Redmi na svém Weibo účtu zveřejnila upoutávku na chystaná sluchátka a potvrdila, že budou debutovat 21. září/septembra. Kromě termínu představení na teaseru vidíme i snímek sluchátek Buds 5 a výrobce přihodil i pár informací o jejich hlavních specifikacích. Pojďme se na ně proto podívat.

Co můžeme očekávat od Redmi Buds 5?

Z upoutávky je zřejmé, že nová sluchátka Redmi Buds 5 mají poněkud jiný design než jejich předchůdce Buds 4. Změna je viditelná na první pohled, protože nová sluchátka mají stopku. Změna vzhledu se ale dotkla i dobíjecího boxu. Nyní už není tak vysoký a má obdélníkový tvar se zaoblenými rohy i hranami. Na trh půjdou barevné varianty černá, bílá a šedá.

Redmi Buds 4

Výrobce také v upoutávce prozradil, že sluchátka Redmi Buds 5 podporují aktivní potlačení hluku až 46 dB. Dále podporují redukci šumu v rozsahu 2 kHz a AI redukci hluku u telefonních hovorů v hlučném prostředí. Každé sluchátko má totiž dva mikrofony. V těchto oblastech je to tedy ve srovnání se sluchátky Buds 4 jasné vylepšení. Sluchátka Buds 5 mají také 10 mm dynamické měniče. Vzhledem k tomu, že jsou ovladače velké, sluchátka by měla nabídnout čistý zvuk s plnými detaily. Ostatní funkce a specifikace se dozvíme už za pár hodin na představovačce.