Společnost Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, na celosvětové akci v Barceloně představila svou nejnovější řadu AIoT produktů. Tato inovativní řada zahrnuje sluchátka Xiaomi Buds 4 Pro. Také chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Pro. A v neposlední řadě elektrickou koloběžku Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra. Všechny tyto produkty slibují revoluci v oblasti zábavy. Díky těmto výjimečným produktům se společnost Xiaomi chystá změnit způsob, jakým lidé pracují s technologiemi. A nabídnout spotřebitelům po celém světě bezstarostný a ještě intenzivnější zážitek. A jelikož jsme se u nás zapomněli zmínit o nové koloběžce Scooter 4 Ultra, dnes to napravíme.

Komfort na prvním místě: Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra

Jako první koloběžka od Xiaomi s dvojitým systémem odpružení nabízí Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra neuvěřitelně plynulou a bezpečnou jízdu i v náročném terénu. Díky zvýšení výšky podvozku spolu s pokročilým systémem dvojitého odpružení získají jezdci lepší výhled a stabilitu. A to i při jízdě na nerovném povrchu. Pro snížení rizika prasknutí pneumatiky je Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra vybaven většími 10palcovými pneumatikami Xiaomi DuraGel. Ty jsou odolné proti propíchnutí. Disponují také technologií Self seal, což zajišťuje bezpečnost jezdců a zlepšuje zážitek uživatelů z jízdy.

Elektrická koloběžka Electric Scooter 4 Ultra byla navržena s působivými, vylepšenými funkcemi. Díky ním dosahuje rychlosti až 25 km/h a snadno zdolává svahy se sklonem až 25 %. Její působivý 940W maximální výkon převodového motoru a baterie s mimořádně dlouhou výdrží dávají uživatelům možnost bez obav ujet až 70 km. Zcela nový režim S+ umožňuje překvapivě rychlou akceleraci pro vzrušující a příjemnou jízdu.

Nová koloběžka s pevným, ale lehkým a korozivzdorným hliníkovým rámem má maximální nosnost až 120 kg. Koloběžka dostala do vínku plošinu o velikosti 880 cm² a rozšířenou rukojeť o 490 mm. Takže její celková konstrukce zajišťuje větší plochu pro stání a stabilnější úchop pro pohodlnou jízdu. Elektrická koloběžka má také stupeň odolnosti IP55.

Cena a dostupnost bude brzy oznámena.