V souvislosti s MWC 2023 v Barceloně a společností Xiaomi nyní napravujeme resty a doháníme to, co jsme opomněli při představovačkách. V přechozím článku jsme se věnovali nové koloběžce Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra. A nyní se blížeji podíváme na hodinky Xiaomi Watch S1 Pro, kteréžto se také dočkaly představení na výše zmíněném veletrhu.

Xiaomi Watch S1 Pro jsou, dle představ Xiaomi, ztělesněním dokonalého spojení klasického designu a moderní technologie chytrých hodinek. Tyto hodinky, pečlivě vyrobené z prvotřídních materiálů, které vyzařují odolnost a styl, se mohou pochlubit pozoruhodným 1,47″ AMOLED displejem. Dále otočnou korunkou a safírovým sklíčkem odolným proti poškrábání. To zajišťuje dlouhodobou funkčnost. Hodinky se dodávají ve dvou odlišných barevných variantách. A to včetně stříbrného pouzdra s hnědým koženým řemínkem a černého pouzdra s černým fluorokaučukovým řemínkem. Ale obě varianty lze přizpůsobit více než 100 nádhernými ciferníky, které vyhoví každému vkusu. Univerzální hodinková stěžejka navíc umožňuje snadnou výměnu řemínků. To ještě více zvyšuje univerzálnost hodinek.

Bezproblémová integrace jednotného designu uživatelského rozhraní a optimalizované animace vylepšují estetiku a plynulost obrazovky a poskytují bezkonkurenční uživatelský zážitek. Jejich pokročilé synchronizační schopnosti navíc eliminují časovou prodlevu při přijímání oznámení mezi zařízeními. Tím zajišťují plynulý a bezproblémový uživatelský zážitek. Tyto hodinky jsou také vybaveny vyskakovací funkcí párování. Což je exkluzivní funkce pro chytré telefony Xiaomi a usnadňuje a zjednodušuje proces nastavení.

Xiaomi Watch S1 Pro

Xiaomi Watch S1 Pro – sportovní aktivity

Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro sledují informace o více než 100 sportovních aktivitách. Pro běžce je k dispozici také 10 programů, předpřipravených podle různých kondičních potřeb, včetně kombinace běh/chůze pro začátečníky nebo tréninku zaměřeného na spalování tuků/vytrvalost, a dokonce i intervalového tréninku speciálně pro posílení zdraví srdce a plic. Nabízí také řadu funkcí pro sledování tréninkových dat a zdravotního stavu zahrnujících spálené kalorie, intenzitu cvičení, monitorování spánku, srdeční frekvence a sledování SpO₂, které uživatelům umožňují snadno monitorovat jejich každodenní tréninkový pokrok a zdravotní stav.

Hodinky se mohou pochlubit dlouhou výdrží baterie až 14 dní, rychle se nabíjejí a desetiminutové dobití baterie zajistí další 2 dny běžného používání. Watch S1 Pro jsou vybaveny výkonným reproduktorem a algoritmus potlačení šumu s umělou inteligencí umožňuje uživatelům hladce a jasně komunikovat při telefonování přes Bluetooth. Hodinky Xiaomi Watch S1 Pro se navíc dodávají s praktickým bezdrátovým nabíjecím dokem, který dokáže zařízení nabít na 100 % za 85 minut.