Gizchina.cz hledá nového recenzenta? Ano, je to tak. Vzhledem k tomu, že bychom vám i nadále rádi přinášeli pořádnou denní porci informací ze světa mobilních technologií, hledáme čerstvé posily našeho redakčního týmu.

Zajímáte se o technologické novinky, telefony a gadgety? Rádi o nich diskutujete a ještě radši je testujete? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, hledáme právě vás. Díky tomu, že nás při cestě za novou výzvou opouští jeden z nejstarších členů naší redakce, hledáme nového recenzenta!

Co očekáváme? Především chuť psát o novinkách z oblasti chytrých telefonů a technologií obecně. Předpokládáme výbornou znalost českého jazyka a psaný projev na velmi dobré úrovni, alespoň základní orientaci v redakčním systému WordPress, přesnost a smysl pro detail.

Gizchina.cz hledá nového recenzenta

Gizchina.cz hledá nového recenzenta

Z výše uvedeného je zřejmé, že náplní práce bude tvorba vlastních recenzí a testování přístrojů.

Pokud vás tato možnost zaujala a přemýšlíte o ní, není nic jednoduššího než poslat na mailovou adresu karel(at)gizchina.cz krátký článek v rozsahu zhruba čtyř odstavců s odkazy na zdroje, ze kterých jste čerpali a připsat pár slov o sobě. Případně, pokud již nějaké zkušenosti jsou nasbírány, odkazy na publikované články.