Společnost OnePlus už potvrdila, že svůj vlajkový telefon OnePlus 11 představí na globálním trhu 7. února/februára. Zároveň také oznámila, že společně s telefonem oficiálně představí také bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Pro 2. Nová sluchátka na trhu nahradí model OnePlus Buds Pro z loňského roku a proto nás zajímá, jak na tom budou nová TWS sluchátka s designem a specifikacemi, protože ta loňská jsou skutečně povedená.

Jak vypadají chystaná sluchátka OnePlus Buds Pro 2?

Vzhled sluchátek OnePlus Buds Pro 2 rámcově potvrdil už i výrobce, ale je v jednoduchém nákresu. Nyní se na sluchátka ale můžeme podívat podrobněji, protože jejich snímek zveřejnil na Twitteru tipař Ishan Agarwal. Z obrázku je zřejmé, že k žádným razantním úpravám designu nedošlo ve srovnání s loňskými sluchátky. Přece ale pár drobných změn tu najdeme. Například na nožkách jednotlivých sluchátek je výřez pro mikrofon, který je poměrně větší než u těch předchozích.

Sluchátka OnePlus Buds Pro 2 přijdou na trh v nové efektní barevné variantě Arbor Green, která vypadá skutečně prémiově. Počítáme ale i s dalšími barevnými variantami. Vidíme zde i logo dánské společnosti Dynaudio. Z toho odhadujeme, že se dočkáme kvalitního zvuku. Tipař má v tomto směru velká očekávání, ale neuvádí jaká konkrétní vylepšení nová sluchátka nabídnou.

Co se nabíjecího boxu týče i jeho vzhled je v podstatě stejný jako loni. Je kompaktní a oblý, takže se pohodlně vejde do kapsy. V rámci specifikací tipaři avizují 11 mm a 6 mm duální drivery a také technologii aktivního potlačení ruchu (ANC) až do 45 dB. Dále by neměla chybět ani podpora kodeku LHDC 4.0 a prostorový zvuk. Sluchátka OnePlus Buds Pro 2 prý nabízí až 9 hodin přehrávání hudby s vypnutým ANC a při dobíjení v boxu až 38 hodin provozu. I u sluchátek počítáme s tím, že výrobce brzy uvede podrobnější informace o jejich parametrech.