Společnost OPPO oficiálně oznámila, že operační systém ColorOS 13 nasadila rychleji než jakoukoli předchozí verzi v historii svých vlastních operačních systémů. Rozšiřuje tím tak svá pravidla pro aktualizace systému ColorOS. Nyní pro vybrané vlajkové modely od roku 2023 garantuje OPPO čtyři hlavní aktualizace systému Android. A pět let poskytování bezpečnostních záplat.

Novou aktualizaci operačního systému ColorOS 13 nasadí OPPO začátkem příštího roku. Jedná se o nejrychleji nasazený operační systém v historii společnosti. Aktualizace bude dostupná pro vybrané vlajkové modely. Od roku 2023 společnost garantuje čtyři hlavní aktualizace systému Android s pěti lety poskytování bezpečnostních záplat.

ColorOS 13, který běží na Androidu, je nejnovější operační systém od společnosti OPPO. Jeho nová aktualizace zjednodušuje prostředí telefonu a je navržená i pro pohodlí uživatelů. Díky zcela novému akvamorfnímu designu obsahuje řadu působivých funkcí. Jako je Smart AOD, Multi-Screen Connect a Home Screen Management, které poskytují inteligentní a uživatelsky přívětivé zážitky.

ColorOS 13

ColorOS 13 – Aktualizace zaručí delší dobu poskytování bezpečnostních záplat

Od svého uvedení 18. srpna 2022 byl systém verze 13 dodán do 33 modelů smartphonů po celém světě, což z něj činí nejrychlejší a největší aktualizaci v historii systému od Oppo. Během stejného čtyřměsíčního období po oficiálním vydání bylo se systémem ColorOS 13 kompatibilních o více než 50 % více modelů telefonů (údaje od 18. srpna do 18. prosince 2022) ve srovnání se systémem ColorOS 12 (údaje od 11. října 2021 do 11. února 2022). Během globálního zavádění systému ColorOS 13 je pokryto třikrát více uživatelů než v případě systému ColorOS 12 ve stejném období.

Společnost OPPO rovněž oznámila nový přístup k aktualizacím systému ColorOS. Počínaje rokem 2023, zahrnuje závazek zaručit uživatelům vybraných vlajkových modelů po celém světě čtyři hlavní aktualizace systému ColorOS. A to s pětiletými bezpečnostními záplatami. Společnost OPPO chce prostřednictvím záruky aktualizací přinášet uživatelům po celém světě dlouhodobější a stabilnější inteligentní zážitky, které bude i nadále stavět na systému ColorOS.