Koho už nebaví klasické chytré hodinky a je založením trochu dobrodruh, možná hledá něco odolnějšího na trhu. A právě pro takové z vás dnes máme dnešní nabídku. Odolné chytré hodinky Kospet Tank M1 od výrobce Kospet (jejich produkty jsme si již párkrát představili) se slevovým kupónem. Ten nabízí eshop Hekka.

Chytré hodinky Tank M1 jsou “vojenské” chytré hodinky a to nejen certifikacemi. Tedy IP69K proti vodě a prachu a odolnost až do 5ATM tlaku pod vodou. Ale především pro estetickou stránku hodinek, která je všechno, jen ne běžná. Tyto chytré hodinky jsou totiž navrženy pro použití v extrémních situacích.

Displej je 1,7-palcový TFT panel s rozlišením 280 x 320 pixelů. Kospet si neklade za cíl být jedničkou na trhu, ale spíše chce oslovit část uživatelů, kteří chtějí mít na zápěstí odolné hodinky, které umí i něco navíc. Po kapotou hodinek Kospet Tank M1 je procesor Realtek 8762DK, což je model, o kterém se slyší jen málokdy. Paměť RAM je také symbolická, pouze 64KB (alespoň podle specifikací), kterou doplňuje 128MB interní paměti.

Kospet Tank M1

Kospet Tank M1 vám poskytne možnost měření srdečního tepu díky senzoru HRS3690. A jako doplňek zde najdeme asi 20 sportovních režimů.

Slevový kupón pro odolné chytré hodinky Kospet Tank M1

Slevový kupón pro tyto zajímavé odolné chytré hodinky Tank M1 má podobu TankM1 a cena s jeho využitím spadne na 26,99 dolarů. Zboží je expedováno z HongKongu, ale DPH by mělo být vyřešeno. A akce platí do konce prosince.