Ninebot koloběžky jsou docela populární vyhledávané nadšenci do elektromobility. Jedná se převážně o cenově dostupné kousky, které potěší svým vzhledem a většinou i výkonem. A pokud chcete tuto značku lépe poznat, tak pro vás dnes máme jednu lahůdku. Protože naši kolegové z e-shopu Hekka si pro zájemce nachystali slevové akce na velmi zajímavé „špeky“ z Ninebot portfolia. Navíc s dopravou zdarma a se zaplacenou DPH, což vždy potěší. Dnes tedy tak máme Ninebot koloběžky ve slevě na eshopu Hekka. Takže co nám to tedy servírují?

Ninebot koloběžky ve slevě – Ninebot Max G30 KickScooter

Ninebot koloběžky ve slevě

Nový Ninebot MAX G30 KickScooter je koloběžka, která je přesně pro městskou přepravu určena. Její kompaktní rozměry a rychlý skládací mechanismus předurčují MAX G30 k rychlejšímu přesunu z místa na místo, a navíc za nízké provozní náklady. Maximální mobilita, kvalita a adaptabilita. Tato tři slova přesně charakterizují Ninebot MAX G30 KickScooter. Už totiž nemusíte myslet na baterii! S dojezdem až 65 km nabízí tato koloběžka pořádnou porci dojezdu. Díky konstrukčním prvkům, jako je odolnost proti vodě IPX5 a vylepšení mechanické odolnosti je tato koloběžka perfektní volbou pro cestování na krátké i střední vzdálenosti a každodenní dojíždění. Můžete využít různé režimy, které jsou přístupné přímo pomocí intuitivního ovládacího LED displeje.

V akci s kupónem PNBCZ1 si ji navíc můžete pořídit za slušných 700,17 euro. Akce platí do konce května nebo do vyčerpání zásob.

Ninebot Z10

Ninebot Z10 je robusní jednokolka pro všechny, kdo milují revoluční technologie a jízdu v náročných terénech. Dech beroucí rychlost 45 km/h a špičkový dojezd až 90 km dělá z Ninebot Z10 právem krále všech jednokolek. Ultimátní výkon 1800 wattů poskytuje špičkovou jízdní dynamiku a umožňuje stoupání ve sklonu 25°! Díky rozměru kola 18 x 4,1 palce a pneumatice s terénním vzorkem si dokonale užijete jízdu na nerovné dlažbě či v bahně, zároveň máte skvělý grip na silnici i ve vysokých rychlostech. Pocit z jízdy na Ninebot Z10 je skvělý a odlišný od toho co jste na jednokolkách doposavad zažili.

V akci s kupónem PNBCZ2 si ji navíc můžete pořídit za ucházejících 1160,88 euro. Akce platí do konce května nebo do vyčerpání zásob.

Ninebot Mini Pro

Ninebot mini PRO je stvořen pro náročnější uživatele, kteří chtějí ze svého pohybu po městě vytěžit co nejvíc a zároveň rádi udělají něco pro ochranu životního prostředí. Tuto elektromobilní záležitost Ninebot mini PRO pohání dva elektromotory o výkonu 400 Wattů a s bateriovým pohonem je 100% ekologickým způsobem dopravy. Nerovnosti či hrboly hravě překonáte díky vysoce odolným nafukovacím pneumatikám o průměru 10 palců. O bezpečnost se pak stará důmyslný systém Segway, který vás podrží a poskytne potřebnou jistotu i mimo rovné hladké povrchy.

V akci s kupónem PNBCZ3 si ji navíc můžete pořídit za zajímavých 546,93 euro. Akce platí do konce května nebo do vyčerpání zásob.

Ninebot koloběžky ve slevě – Ninebot D18E

Ninebot KickScooter D-série se dodává ve 3 modelech: D18E, D28E a D38E. Tyto modely mají design s jasně červenými stupačkami, které jistě upoutají vaši pozornost. Série D je dodávána s 10palcovými pneumatikami s duší, které nabízejí pohodlí i hladkou jízdu. S dojezdem až 18, 28 a 38 km budou tyto produkty s rychlostí až 25 km/h vaším novým způsobem pohybu. V tomto případě se jedná o model D18E, tedy dojezd je 18 kilometrů.

V akci s kupónem PNBCZ4 si ji navíc můžete pořídit za hezkých 323,49 euro. Akce platí do konce května nebo do vyčerpání zásob.