Pro většinu lidí je Valentýn jedním z nejromantičtějších dnů v roce. Proč tuto příležitost, kromě příjemně stráveného společného času, nevyužít k obdarování vaší milované osoby něčím, co je pro ni opravdu významné? Zapomeňte na všechny čokolády, bonbony a kytičky číhající na vás z každého rohu supermarketu. Oslavte svátek svatého Valentýna s hodinkami Kospet, jejichž trvanlivost je podstatně delší, než třeba u čokolády nebo květiny. Dnes tu pro vás máme tipy na několik chytrých hodinek této značky, ke kterým přidáme i slevové kupóny, které jejich cenu o nějaké to procento sníží.

Kospet Tank S1

Hodinky značky Kospet nejsou na našich stránkách úplnými nováčky, takže víme, že mezi nimi najdeme i takové, které můžeme zařadit do kategorie “odolné nositelnosti”. A přesně to splňuje i model Tank S1. Tyto hodinky s velkým kruhovým displejem jsou odolné podle vojenského standardu US MIL-STD-810H, certifikace IP69K a jsou i vodě odolné do 5ATM. Tělo je vyrobené z letecké hliníkové slitiny a nerezové oceli 316L.

Masivní konstrukci doplnil silikonový řemínek. Displej je typu AMOLED s úhlopříčkou 1,3 palce, rozlišením 360 ×360 pixelů a chrání jej sklo Gorilla Glass 3. Baterie má kapacitu 300 mAh, pro spárování s telefony je připravený Bluetooth 5.1. Při vypnutém AOD je výdrž baterie až 12 dní. Se zapnutým AOD se výdrž zkrátí na až tři dny. Mezi funkcemi nechybí monitoring tepové frekvence, okysličení krve, menstruačního cyklu a spánku. Nechybí ani až 70 sportovních režimů. Hodinky Kospet Tank S1 přijdou ve valentýnské slevě na 96,99 dolaru a slevový kupón ve tvaru KOLNYS108 jejich cenu sníží o 8 %.

Kospet Tank T2

Také tyto hodinky jsou odolné podle stejných standardů a certifikací jako předchozí model. Mají celokovové tělo a větší 1,43 palcový AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 pixelů. Podporují Bluetooth 5.0 a BLE a mají baterii s kapacitou 410 mAh, která s vypnutým AOD vydrží na jedno nabití až 15 dnů. Funkce jsou stejné jako u předchozího modelu, ale navíc je tu podpora pro přehrávání hudby a telefonní hovory. Cena hodinek ve valentýnské slevě začíná na 114,99 dolaru. Při použití kupónu ve tvaru KOLNYT218 cena spadne o dalších 18 %.

Model Tank M2

Odolné jsou i poslední hodinky Tank M2. Mají ale obdélníkový IPS displej s úhlopříčkou 1,85 palce a rozlišením 385 × 320 pixelů. Baterie má kapacitu 380 mAh, která má při běžném používání výdrž až 15 dní. Je tu podpora Bluetooth 5.0 a z hodinek lze uskutečnit telefonní hovory a ovládat přehrávání hudby. Funkce jsou v podstatě stejné jako u předchozích dvou modelů. Cena ve valentýnské slevě začíná na 94,99 dolaru, kupón ve tvaru KOLNYM210 jí sníží o 10 %.