Už jen pět dnů zbývá do velké prezentační akce značky Vivo. Asi není potřeba dodávat, že na svou premiéru čeká první skládací telefon Vivo X Fold a také první tablet Vivo Pad. Ovšem dočkáme se i novinkového telefonu Vivo X Note. O všech třech zařízeních toho samozřejmě víme už poměrně hodně, protože se čerstvé informace snažili přinášet nejen tipaři, ale také značka Vivo vydala své promo materiály a videa. Ale aktivita tipařů jede dál na plné obrátky. Proto se podíváme na reálné fotky telefonu Vivo X Note, které najdeme na čínské síti.

Jak vypadá Vivo X Note v reálu?

Vzhledem k tomu, že jsme už před nějakým časem viděli rendery telefonu Vivo X Note, tak nás jeho vzhled na reálných fotkách příliš nepřekvapí. Fotky totiž potvrdily zakřivený displej s velmi subtilními rámečky, a to včetně brady. Ve středu horní části obrazovky je “díra” pro přední kameru. Na pravé hraně leží kolébka hlasitosti a tlačítko napájení.

Zadnímu panelu dominuje velký modul hlavního fotoaparátu. Je obdélníkový a jeho levou polovinu zabírá okruží, ve kterém leží čtyři snímače. LED blesk je horizontálně orientovaný v pravé polovině modulu. Nad bleskem si můžeme všimnout loga firmy Zeiss, což naznačuje, že se právě Zeiss podílel na optice hlavní kamery. Zadní panel je modrý, ale na trh prý půjde i šedá barevná varianta.

V rámci specifikací můžeme očekávat 7 palcový AMOLED displej s QHD+ rozlišením, 120 Hz obnovovací frekvencí a integrovaným ultrazvukovým snímačem otisků. Vzhledem k tomu, že je Vivo X Note vlajkovým strojem, najdeme tu procesor Snapdragon 8 Gen1 s 8/12 GB operační paměti a 256/512 GB interního úložiště. Prý nechybí ani čip Vivo V1 pro optimalizaci obrazu. Přední kamera má 32 MPix a hlavní fotoaparát tvoří 50 MPix, 48 MPix, 12 MPix a 8 MPix snímače. Baterie má kapacitu 5000 mAh a podporu 80 W kabelového nabíjení a 50 W bezdrátového nabíjení. Operačním systémem je Android 12 s nadstavbou OriginOS Ocean.