Na oficiálních stránkách společnosti Vivo se objevil render smartphonu Vivo X Note a podrobnosti o jeho hlavních funkcích a variantách. Zvěsti, které kolují po internetu, naznačují, že společnost Vivo neuvede na trh další zařízení v rámci své řady NEX. Místo toho tento čínský výrobce přejmenuje model Vivo NEX 5 na X Note.

Kromě toho byl Vivo X Note v poslední době předmětem několika úniků. Připomeňme, že známý leaker Why Lab minulý měsíc přiblížil specifikace chystaného smartphonu Vivo X Note. Kromě toho tento tipař ve svém příspěvku na Weibo potvrdil, že NEX 5 se oficiálně bude jmenovat Vivo X. Nyní se Why Lab podělil o oficiálně vypadající render smartphonu XNote. Podle tohoto autora se na čínských webových stránkách společnosti Vivo objevily informace o modelu Vivo X Note.

Ve svém posledním příspěvku na Weibo se leaker podělil o snímek obrazovky, který nám umožňuje nahlédnout na přední stranu chystaného modelu X Note a také na design zadního panelu. Na renderu se zdá, že přicházející telefon XNote má displej se zakřivenými okraji. Kromě toho se zdá, že obrazovka má uprostřed výřez s děrovaným otvorem. Dále se na pravé straně vidíme kolébku hlasitosti a tlačítko napájení. Na zadním panelu se nachází obrovský modul fotoaparátu se čtyřmi kamerami.

VIVO X NOTE

VIVO X NOTE DALŠÍ SPECIFIKACE

Výpis na čínských stránkách společnosti Vivo navíc naznačuje, že model XNote bude mít 7-palcový displej. Pro dodatečné zabezpečení zahrnují specifikace 3D ultrazvukovou čtečkou otisků prstů. Pod kapotou tohoto telefonu najdeme novou generací procesorů Snapdragon řady 8. Také se pravděpodobně začne prodávat ve dvou variantách, a to 12 GB RAM + 256 GB interního úložiště a 12 GB RAM + 512 GB interního úložiště.

Ještě k tomu displeji. Tušíme, že smartphone XNote má AMOLED E5 panel, který nabízí rozlišení QHD+ a obnovovací frekvenci 120 Hz. Bude mít slušnou 5 000mAh baterii s podporou 50W bezdrátového nabíjení a 80W kabelového nabíjení. Co se týče kamer, chystaný telefon má mít 50Mpx hlavní fotoaparát Samsung S5KGN1.

Kromě toho bude sestava fotoaparátů na zadní straně obsahovat 48MP snímač Sony IMX598, 12MP snímač Sony IMX663 a 8MP fotoaparát OV08A10 s podporou OIS. Další důležité informace o smartphonu modelu XNote se pravděpodobně objeví na internetu v následujících dnech. Mezitím se na internetu objevil očekávaný Vivo X Fold, který naznačuje jeho brzké uvedení na trh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.