Už jen dva dny zbývají do chvíle, kdy bude oficiálně představena řada ZTE Axon 30. A alespoň podle informací, které se o jednotlivých modelech z této řady zatím objevily na síti, půjde skutečně o prémiová zařízení. Hlavně příznivci mobilní fotografie by měli zpozornět, protože telefony budou mít výtečnou foto výbavu. A tím nejzajímavějším z celé řady by měl být model ZTE Axon 30 Ultra, na který se dnes zaměříme.

O telefonu ZTE Axon 30 Ultra už víme, že ani na něm výrobce v rámci foto výbavy nešetřil. Nešetřil ani na procesoru a použil vlajkový Snapdragon 888. Velký OLED displej bude mít úhlopříčku 6,92 palce a 120 Hz obnovovací frekvenci. Vzorkovací frekvence by měla dosáhnout na 360 Hz. Baterie by měla mít kapacitu 4500 mAh. A nově se můžeme dozvědět jak rychlé bude nabíjení akumulátoru.

Telefon totiž nedávno prošel čínskou certifikací 3C, která potvrdila, že telefon Axon 30 Ultra bude podporovat rychlé nabíjení s výkonem 66 W. Respektive s nabíječkou s tímto výkonem prošel certifikačními testy. Ve výpisu se dále můžeme dočíst i to, že nabíječka bude podporovat nabíjecí režimy 15 W, 18 W, 36 W, 45 W a 55 W v rozmezí od 5 V do 20 V. Mělo by tak jít o jedno z nejlepších řešení kabelového nabíjení. Jak to ale bude vypadat s bezdrátovým, případně reverzním nabíjením z výpisu nevyčteme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.