Z dílny čínského Xiaomi už jsme toho viděli opravdu hodně a to se ani spousta jejich produktů oficiálně nepodívá na český trh. Tedy spíše většina jejich produktů, protože záběr firmy je vskutku masivní a zahrnuje i mnoho kuriozit. Ty se často dostanou do hry skrze crowdfundingovou platformu Youpin a dnešní kousek není výjimkou. Takže co byste řekli třeba na univerzální kapesní svítilnu Xiaomi Youpin Nextool ? Ta je navíc k mání se slevou na e-shopu Cafago.

Kapesní svítilna Xiaomi Youpin Nextool na první pohled připomíná spíše světelný meč z legendárních Star Wars a to byl pravděpodobně i záměr tvůrců. Hlavní světelný svazek této svítilny má na nejvyšší nastavení plných 1000 lumenů a dosáhne až do vzdálenosti 240 metrů. Jinak ale svítilna disponuje i bočním reflektorem, který má možnost i červeného podsvícení s maximálním jasem 200 lumenů při klasické bílé. Za své peníze dostanete také odolnou certifikaci IPX4, zvukový alarm o intenzitě až 110dB nebo velmi slušnou kapacitu 2600 mAh baterie nabíjené USB Type-C portem. A poslouží v nouzi i jako powerbanka.

Tento kousek koupíte v univerzální černé barvě a k objednání je jen z čínského skladu. Na druhou stranu se momentálně v akci dostaneme na cenu 24.64 euro, což vůbec není špatné. Tato univerzální svítilna má totiž více možností využití než je obvyklé a určitě se tak bude někomu hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.