Zhruba za necelý měsíc by měla být oficiálně představena řada Galaxy Note 20. Jedním z modelů této série, který je v posledních dnech docela v kurzu v rámci úniků je Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Je to dost možná i proto, že tento telefon by měl být vrcholem celé řady. Máme za sebou už lehký přešlap ukrajinské pobočky Samsung, kdy jim na web utekly promo snímky Note 20 Ultra. Dnes k nim přidáme i reálné fotky, které pochází od tipaře Jimmy is Promo a potulují se na jeho twitterovém účtu.

Pokud porovnáme promo renderované snímky s reálnými fotkami Samsung Galaxy Note 20 Ultra, žádné extra překvapení se nekoná. Tedy snad komě toho, že renderech byla k vidění bronzová varianta telefonu a na fotkách je to varianta černá. I když podle fotek má telefon lesklá, zřejmě skleněná záda. Stejně jako na renderech i na fotkách je vidět stylus, takže si na seznamu parametrů můžeme odškrtnout jeho podporu.

Podle fotek je displej téměř bez rámečků a je zakřivený. Uprostřed horní části obrazovky je „díra“ pro přední kameru. Vzhled čelního panelu je tedy téměř identický jako u loňského modelu Galaxy Note 10 Plus. I když se zdá, že Note 20 Ultra je poněkud „hranatější“. Obdélníkový modul zadního fotoaparátu je poměrně masivní a jsou v něm uloženy čtyři snímače, kdy ten primární by měl mít rozlišení 108 MPix. Zároveň další senzor by měl být periskopový s 50× zoomem. V modulu je uložen i LED blesk.

V rámci dalších parametrů se očekává 6,87 palcový displej s rozlišením QHD+ a 120 Hz obnovovací frekvencí. Dále pak procesor Snapdragon 865+ a až 12 GB operační paměti. Baterie by měla mít kapacitu 4500 mAh. A zároveň s touto výbavou musíme počítat i s horentní cenou. Ta by se měla podle tipařů vyšplhat až k 1299 dolarům (30860 Kč).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.