Společnost Samsung připravuje akci na začátek srpna/augusta a na ní bude představena řada Galaxy Note 20. Její součástí by mohl být i model Samsung Galaxy Note 20 Ultra. O jeho existenci se stále čile spekuluje, ale nyní to vypdá, že bychom se ho skutečně mohli dočkat. Ovšem k potvrzení Galaxy Note 20 Ultra došlo tak trochu nedopatřením.

Ukrajinská pobočka společnosti Samsung na svých webových stránkách totiž zveřejnila oficiální snímky modelu Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Tedy konkrétně jeho barevné varianty Mystic Bronze. Fotky sice byly vzápětí staženy, ale jak známo, tipaři nikdy nespí a i během krátké doby, kdy obrázky visely na webu, je dokázali stáhnout. A díky tipaři Maxovi Weinbachovi, který je zveřejnil na svém twitterovém účtu, se na ně můžeme mrknout i my.

Snímky sice ukazují jen zadní panel telefonu a stylus, ale i z toho mála lze říci, že chystaný stroj vypadá skutečně velmi dobře a bronzová barva mu sluší. Z fotek se dále dá vypozorovat, že zadní fotoaparát bude uložen do obdélníkového modulu se třemi snímači. Kamera tedy drží designovou linii řady S20. Jednotlivé senzory jsou seřazeny pod sebou na levé straně modulu, LED blesk a zřejmě senzor laserového ostření jsou uloženy v levé části modulu. Stylus, nebo chcete-li S-Pen, bude vyveden ve stejné bronzové barvě jako telefon. Kromě bronzové varianty se očekávají i další dvě barevné verze, a to zelená a fialová.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.