Ještě před dubnovým představením telefonů řady Honor Play 4T se vědělo, že za nedlouho po nich by měl být uveden i model Honor Play 4 Pro. Telefon má za sebou potřebné certifikace a podle informací na čínské sítí by k představovačce mělo dojít 3. června/júna. Kromě Pro verze by měl být uveden i standardní model. My se ale dnes podíváme na některé z parametrů telefonu Play 4 Pro.

Na čínské sítí kolují zvěsti o tom, že Honor Play 4 Pro bude poháněn procesorem Kirin 990 5G. Mělo by tedy jít o přístroj s parametry vlajkových lodí. Kromě typu čipsetu se také mluví o tom, že výrobce do výbavy přidá i IR blaster a rychlé nabíjení s výkonem 40 W. Z dřívějších zpráv víme, že primární senzor zadního fotoaparátu by měl mít rozlišení 40 Mpix a měl by jím být Sony IMX600y RYYB. Tedy by mělo jít o stejný snímač, který má i nedávno představený telefon Honor X10.

A abychom si udělali i představu o designu, můžeme se podívat na stránky VMall, kde je telefon už nyní zalistován. Vzhledem k tomu, že je zatím jen ve fázi předběžných rezervací, nejsou zde uvedeny specifikace. Ale z obrázků lze vyčíst, že přístroj bude nabízen v barvách Magic Night Black a Mecha Blue. Kolem displeje jsou úzké rámečky a také brada je poměrně úzká. V levém horním rohu obrazovky je oválná „díra“ pro přední duální kameru. Snímač otisků je uložen na hraně. Modul zadního fotoaparátu je obdélníkový a přesto, že je docela velký najdeme zde jen dva snímače a LED blesk. V souvislosti s parametry a designem tipaři odhadují, že cena Honor Play 4 Pro by se mohla pohybovat kolem 3000 jüanů, což je zhruba 418 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.