Ještě před tím, než bude oficiálně představena řada vlajkových telefonů Honor 30, dojde i na uvedení řady Honor Play 4T. Ta by měla mít nižší specifikace a logicky také i nižší cenu. Řadu budou tvořit dva modely, a to Honor Play 4T a Play 4T Pro. Telefony už prošly certifikací Tenaa a výrobce už zveřejnil i několik renderovaných obrázků. Vše si tedy dnes shrneme a doplníme i termín představovačky. Ten je stanoven na 9. dubna/apríla.

Podle renderů, které jsou k vidění na stránkách známého čínského prodejce JD.com, bude mít standardní model Honor Play 4T „díru“ v displeji pro přední kameru. Poněkud překvapivě u Pro verze najdeme kapkovitý výřez. Výrobce také trochu zamíchal i velikostí samotné obrazovky. Standardní model totiž dostal IPS LCD displej s úhlopříčkou 6,39 palce a HD+ rozlišením. Pro verze má lehce menší 6,3 palcový AMOLED displej, rozlišení je stejné.

V případě standardního modelu bude použit osmi jádrový procesor s taktem 2 GHz, až 6 GB RAM a až 128 GB interní paměti. Operačním systémem bude Android 10. Zadní duální fotoaparát tvoří snímače s rozlišením 48 MPix a 2 MPix. Přední kamera má 8 MPix a baterie má kapacitu 4000 mAh. Play 4T Pro by měl pohánět také osmi jádrový procesor s taktem 2,27 GHz a mohlo by tedy jít o Kirin 810. V rámci pamětí bychom mohli očekávat 6/8 GB RAM a 128/256 GB interní paměti. Zadní kamera bude mít 48 MPix, 8 Mpix a 2 MPix senzory. Přední fotoaparát by měl mít 16 Mpix. Baterie bude mít také 4000 mAh a mohla by podporovat 22,5 W nabíjení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.