Standardní verze telefonu Oppo Ace2 byla představena v polovině uplynulého měsíce. Jde o prémiový telefon s velmi rychlým nabíjením a také rychlým bezdrátovým nabíjením. Přestože se telefon dobře prodává, byla vydána i jeho limitovaná edice Oppo Ace2 Eva. Design i doplňky tohoto modelu čerpaly inspiraci z kultovního japonského anima Neon Genesis Evangelion, které letos slaví své 25. výročí.

V rámci konstrukce, vzhledu a parametrů je telefon Oppo Ace2 Eva v podstatě identický jako standardní verze. Ovšem určité designové prvky jsou upraveny tak, aby korespondovali s Neon Genesis Evangelion. Hlavní barva telefonu je ostře fialová, doplňují ji neonově zelené pruhy. Ve stejném duchu je designován i ochranný kryt. Určitě zajímavý je i box pro uložení telefonu. Ten má tvar bílého tubusu s červeným a zeleným pruhem. Kromě krytu najdeme v této limitované edici i sluchátka Enco W31 TWS. K dalším doplňkům patří i bezdrátová nabíječka Air VOOC, hodinky Oppo Watch a fitness náramek Oppo.

Limitovaná edice Oppo Ace2 Eva přijde na 4399 jüanů, což je zhruba 615 dolarů. V rámci limitované edice se bude prodávat verze s 8 GB RAM a 256 GB interní paměti. Do prodeje však jde jen 10000 kusů. Sluchátka Enco W31 mají stát 399 jüanů (55 dolarů), bezdrátová nabíječka je naceněna na 299 jüanů (41 dolarů) a hodinky stojí 2199 jüanů (307 dolarů). Cena náramku s motivy edice Eva zatím není stanovena. Telefon i s doplňky půjde do prodeje 1. června/júna na oficiálních stránkách Oppo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.