Možná si vzpomenete na loňský rok, kdy byla představena bezdrátová sluchátka Vivo společně s telefonem Vivo Nex 3. Podobně tomu bude i letos. Značka chystá na 1. června velkou akci, kdy hlavními hrdiny budou telefony řady Vivo X50. Společně s nimi by měla být uvedena i Vivo Neo Earbuds TWS sluchátka. Vzhledem k tomu, že jsou už nyní zalistována na oficiálních stránkách Vivo, můžeme se o nich něco málo dozvědět.

A začneme designem. Ten je téměř identický jako u loňských bezdrátových sluchátek. Vivo Neo Earbuds opět tak trochu připomínají Apple sluchátka, ale důležitější než vzhled jsou určitě jejich parametry. I ty se už dají dohledat na čínské síti. Každé ze sluchátek by mělo mít 14,2 mm ovladač a podporu kodeku Qualcomm AptX pro vysoce kvalitní streamování. Neměla by chybět ani podpora nastavení Super Bass, Bright Treble a Clear Vocals.

Ve výbavě budou i duální mikrofony s aktivní podporou CVC, kapacitní senzory a dotyková regulace hlasitosti. Výrobce navíc tvrdí, že sluchátka budou mít velmi nízkou latenci. To tedy znamená, že zpoždění zvuku by mělo být téměř nulové. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na nabíjecí box, který má stejný oválný design jako u loňských sluchátek. Podle tipařů by mohla být Vivo Neo Earbuds levnější než ta loňská, která se nyní prodávají zhruba za 111 dolarů. Ovšem od loňska poněkud stoupla konkurence v tomto segmentu a například Redmi nebo Realme nabízejí bezdrátová sluchátka na nízké ceny. Proto by i Vivo mohlo nasadit nižší cenu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.