Značka Realme, která kdysi spadala pod skupinu BBK Electronics, se po svém osamostatně poměrně rychle dere na výsluní. Loňský rok pro ni byl velmi úspěšný a pro letošek mají skutečně ambiciózní plány. Především chtějí na čínském trhu vydávat jen telefony s podporou 5G a tvrdí, že budou cenově dostupné. Ovšem letos chtějí své portfolio rozšířit i o další produkty.

První vlaštovku jsme ostatně mohli vidět před koncem roku 2019, kdy značka Realme představila svá první bezdrátová sluchátka Realme Buds Air. Nutno dodat, že jde skutečně o velmi solidní záležitost a dozajista je ocení hráči mobilních her, protože sluchátka mají nízkou latenci a minimální zpoždění audia při hraní her. Navíc zde najdeme i podporu pro bezdrátové nabíjení Qi. Za sluchátky by letos měl následovat i první fitness náramek. Ten tak trochu nenápadně ukázal na své ruce šéf značky, pan Madhav Sheth, při oficiálním představení telefonu Realme 5i. Uvedení náramku se očekává v prvním kvartálu letošního roku.

Ale to není vše čeho bychom se měli letos dočkat. Realme má údajně v přípravách své první chytré hodinky, power banku s VOOC nabíjením a televizi. Navíc ve svém pravidelném videu na YouTube Madhav Sheth naznačuje, že by se rádi pustili i do zařízení internetu věcí. Sheth tvrdí, že je jeho cílem postavit Realme jako značku technologického životního stylu. Zní to velmi zajímavě a pokud bude značka pokračovat stejným tempem jako loni máme se na co těšit.