Zdá se, že je čas zapomenout na název Samsung Fold 2 a vrýt si do paměti název Galaxy Bloom. Tak se totiž bude jmenovat další ohebný Samsung. Tuto informaci sdělil na soukromé akci generální ředitel Samsung, DJ Koh. Tato speciální schůzka proběhla v rámci veletrhu CES 2020 v Las Vegas. A pozvaní z řad partnerů společnosti a vybraných operátorů mohli také poprvé na vlastní oči vidět, jak bude další ohebný telefon vypadat.

Na schůzce padly také první informace o parametrech Galaxy Bloom a určitou zajímavostí je, že v tomto případě Samsung hodlá zacílit na něžné pohlaví. On vlastně i název telefonu mluví sám za sebe. Navíc by přístroj měl svým tvarem a velikostí připomínat pudřenku oblíbené francouzské kosmetické značky Lancôme. Takže děvčata, máme se na co těšit. Půjde tedy jen o to nesplést si telefon s kosmetikou.

Půjde totiž o klasické véčko, které se bude ohýbat ve své polovině, tedy podobně jako pudřenka. Po otevření se objeví displej s úhlopříčkou 7,3 palce, což je tedy pro ženskou ruku pořádná nálož. Ovšem po zavření bude mít skutečně velikost pudřenky a snadno se vejde i do kapsy a kabelky. Galaxy Bloom by měl být vydán ve verzi s podporou 4G i 5G. Údajně by měl být i prvním telefonem s 8 kB rychlostí nahrávání videa.

Na této tajné schůzce bylo také potvrzeno, že nástupce Galaxy S10 bude mít obchodní název Galaxy S20. Chystaná řada by měla čítat modely Galaxy S20, Galaxy S20 Plus a Galaxy S20 Ultra. Jeden ze senzorů zadního fotoaparátu modelu S20 Ultra by měl mít rozlišení 108 MPix a dostane označení Hubble, podle Hubblova vesmírného dalekohledu. Stejně jako Galaxy Bloom budou i telefony řady Galaxy S20 moci nahrávat video rychlostí 8 kB. Telefony řady S20 by měly být představeny 11. února/februára. S nimi bude pravděpodobně uveden i Galaxy Bloom.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.