Za poslední měsíce a roky jsme měli možnost vidět celou řadu zajímavých modelů chytrých hodinek s rozdílnými designovými filosofiemi. Někteří výrobci vidí chytré hodinky jen jako doplněk mobilních telefonů a jiní zase přísahají na vytvoření nezávislého „skoro-telefonu“ na zápěstí. Ve většině případů v úspěšnosti vítězí příznivci prvního proudu, ale dnes pro vás máme něco z druhé strany barikády. Tím jsou hodinky Kospet Prime SE, které jsou navíc momentálně k mání v bleskových prodejích e-shopu Gearbest.

A Kospet Prime SE mají opravdu velmi blízko k samostatnému telefonu se vším všudy. Hodinky mohou nabídnout kulatý 1,6-palcový IPS displej s rozlišením 400 x 400 pixelů a jako první také nabízí odemykaní rozpoznáním obličeje vlastníka. K tomu potřebují samozřejmě fotoaparáty a mají hned dva takové, 2 Mpix senzor vepředu a 8 Mpix na boku zařízení. Uvnitř hodinek pak najdeme procesor MT6739 spolu s 1 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, vše pak běží na standardním Androidu 7.1.1, takže doinstalování aplikací není problémem. Dále se pak dočkáme vestavěného GPS+Glonass čipu, certifikace IP67, podpory pro hlasové ovládání Google, nano SIM slotu pro hovory a 4G připojení nebo 1260 mAh kapacity baterie slibující zhruba dva dny výdrže.

A cena za podobný „hodinkový telefon“ ani není nijak extra vysoká. Kospet Prime SE jsou třeba v nabídce bleskových prodejů na e-shopu Gearbest jen za 99.99 dolarů, což není tak hrozné. Hodinky jsou k dispozici v černé barvě se silikonovým páskem, ale ten je velmi jednoduše vyměnitelný. Pokud tedy patříte k fandům názorového proudu malého telefonu na zápěstí, tak by se vám tento kousek mohl líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.