Tak se dnes fandové značky OnePlus konečně dočkali, protože po týdnech dohadů a spekulací se dnes firma rozhodla vydat oficiální prohlášení a potvrdit datum vydání nové generace svých telefonů. Tedy spíše „půl-generace“, protože se jedná o modely řady OnePlus 7T. Kromě základního kousku se určitě dočkáme i OnePlus 7T Pro a možná dojde i na specializované varianty s podporou 5G sítí. A aby vše nebylo příliš jednoduché, tak bude oficiální představení nových telefonů hned ve dvou termínech.

Poprvé nové kousky OnePlus uvidíme už 26. září na velké tiskové konference probíhající zároveň v Indii a Severní Americe. Kromě zmíněných telefonů bude na indické akci představena i první chytrá televize této značky, tedy OnePlus TV. Vše vypukne 10:30 EDT, tedy v 16:30 našeho času a bude možné vše sledovat na oficiálních webových stránkách, Twitteru a Youtube. Na oficiální globální start telefonů si musíme počkat až do 10. října na londýnskou akci začínající v 16:00 místního času a máte možnost si na stránkách OnePlus dokonce zasoutěžit o výlet právě na tento spektákl spojený s večeří ve společnosti šéfa OnePlus. Tak proč nezkusit štěstí.

Většina fandů se ale asi stejně spokojí jen se sledováním přímých přenosů a slintáním nad novými produkty, protože cestovat na podobné akce je přece jen lehce problematické. Co se týče specifikací nových modelů OnePlus, tak jsme se dnes nedozvěděli nic moc nového, kromě potvrzení 90 Hz obnovovací frekvence displeje. Takže veškeré nedočkavce zatím musíme stále odkázat na náš starší článek s kompletním souhrnem údajných specifikací nových model. Tak už pomalu začněte hledat kladivo na rozbití prasátka.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.