Vždy když přijde řeč na čínské výrobky, tak se dá méně znalému jedinci vysvětlil poměrně jednoduchým zobecněním, že nikdy neudělá chybu pořízením produktu od Xiaomi. Drtivá většina jejich produkce se vyznačuje velmi slušnou kvalitou spojenou s velmi nízkou cenou, což je fakt, na který zákazník prostě slyší. A protože je nabídka jejich portfolia a celého propojeného ekosystému opravdu masivní, tak si vyberete v podstatě ve všech kategoriích. Dnes pro vám máme jejich další dva zajímavé kousky přímo z Ebay, k mání bude chytrá váha a IP kamerka.

První přichází na scénu digitální chytrá váha Xiaomi Mi Smart Scale 2, která je ideálním pomocníkem (nebo pro mnohé mučitelem) pro pečlivou kontrolu vlastní dinosauří hmotnosti a konstituce. K telefonu ji připojíte pomocí Bluetooth 5.0 a v aplikace Mi Fit pak máte k dispozici veškerá data i doporučení vzhledem k vašemu BMI a věku. Váha je vybavena pokročilými nášlapnými senzory, zvládne až 150 kg a na LCD obrazovce skryté pod zesíleným sklem na povrchu je všechno hezky vidět. Nabíjení je pak jednoduché, stačí jen trojice AAA baterií. A cena ? Nic hrozného, protože chytrá váha dnes je k sehnání jen za 18.77 euro.

Další na řadě je pak IP kamerka Xiaomi IMILAB, která je vybavena velmi pokročilým hardwarem a může nabídnout 360-stupňovou rotaci, záznam videa ve FullHD rozlišení s H.265 kodekem, kvalitní noční vidění až na 10 metrů díky osmi LED diodám a světelností f/2.1, obousměrné audio, automatické rozpoznání dětského pláče a lidské postavy na záznamů. Samozřejmostí je pak podpora aplikace Mi Home a ukládání záznamu na paměťovou kartu, NAS nebo do cloudu. A v bleskových prodejích je momentálně k mání jen za 26.99 euro, což je velmi zajímavá cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.