HONOR 8A (naše recenze zde) na první pohled zaujme velkým 6,09″ bezrámečkovým displejem s kapkovitým vykrojením a rozlišením 1560 x 720 px. Displej prošel certifikací TÜV Rheinland zkoumající míru pohodlí pro oči při prohlížení. Snižuje emise modrého světla, čímž omezuje poškození očí při dlouhém prohlížení.

Zadní strana telefonu je osazena 13Mpx fotoaparátem s širokou závěrkou f/1,8, která do čočky propouští více světla, a umožňuje tak pořídit velmi kvalitní noční snímky s ostrým pozadím. Přední 8Mpx fotoaparát nabízí inteligentní funkci Beauty mode, kterou ocení milovníci selfie fotografií.

Pruh na zádech začíná být pro telefony Honor typický

Model 8A má výkonný zabudovaný reproduktor SmartPA, který výrazně zlepšuje audio výkon telefonu. Bez kabelového připojení nebo mobilních dat se obejde i zabudované FM rádio, které k poslechu nabízí nejrůznější obsah.

HONOR 8A s RAM 3 GB běží na nejnovějším Android 9 Pie doplněným o nadstavbu uživatelského rozhraní EMUI 9.0. Interní paměť 64 GB lze rozšířit pomocí microSD karty až na 512 GB. Výkon zajišťuje také osmijádrový procesor MT6765. Baterie má úctyhodnou kapacitu 3020 mAh. 

Chytrý telefon HONOR 8A je od dnešního dne dostupný za výhodnější cenu 3990 Kč, a to ve variantě 3+64 GB.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.