Operační systém Android 10 byl uvolněn a postupně se začíná šířit na telefony Pixel a Essential. Následně by měl být distribuován i na další značky chytrých telefonů. Nové modely, které budou v blízké budoucnosti představeny by jej měly mít už přímo předinstalovaný. Mezi takové by měly patřit i chystané modely řady OnePlus 7T. Ty budou představeny 26. září/septembra v Indii a 10. října/októbra v Evropě a USA.

Tomu, že je představovačka na spadnutí by mohlo nasvědčovat i to, že se na Geekbench objevil přístroj s kódovým označením EXSS8865 HD1900. Jeden z čínských tipařů je přesvědčen, že jde o čínskou verzi OnePlus 7T s nadstavbou Hydrogen OS. Díky Geekbench výpisu můžeme také zjisti některé z klíčových parametrů. Především je to operační systém. Telefon byl totiž testován s Android 10. Typ procesoru není přesně specifikovaný, ale jde o osmi jádrový čipset se základním taktem 1,78 GHz. Tipař tvrdí, že jde o Snapdragon 855 Plus. Operační paměť testovaného telefonu má 8 GB.

S touto kombinací parametrů dosáhl přístroj v Single-core testu na 3983 body, což je zhruba o 15% lepší skóre než jakého v průměru dosahuje OnePlus 7 Pro. Více jádrový test má ve výsledku 10943 body, a to je zhruba stejný výsledek, kterého dosahuje Snapdragon 855. K dalším parametrům OnePlus 7T by měl patřit 6,55 palcový displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Interní paměť by měla mít 128 GB a nebo 256 GB. Baterie by údajně měla mít kapacitu 3800 mAh s rychlým nabíjením Warp Charge a trojitý fotoaparát by měl být poskládán ze snímačů 48 MPix, 16 MPix a 12 MPix.