Herní telefon Nubia Red Magic 3 byl představen na konci dubna/apríla s procesorem Snapdragon 855, displejem s obnovovací frekvencí 90 Hz a 5000 mAh baterií. Stále se jedná o velmi dobrý herní telefon, ale značka se už chystá na další. První zvěsti o dalším chystaném herním telefonu se objevily krátce poté, co byl vydán procesor Snapdragon 855 Plus. Ten je šitý přímo na míru herním telefonům a takovou příležitost si v Nubii rozhodně nemohou nechat ujít. Ještě na začátku letošních prázdnin se však nevědělo, zda půjde jen o upravený model, kde bude vyměněn procesor, nebo o model nový. Nyní víme, že se na představení chystá Nubia Red Magic 3S.

Tato informace se objevila na čínském Weibo, kde je k vidění plakátek s oznámením, že herní telefon Nubia Red Magic 3S bude vydán v Číně 5. září/septembra. Bližší podrobnosti o parametrech známy nejsou. Tedy snad jen kromě toho, že nový telefon bude skutečně osazen procesorem Snapdragon 855 Plus. Obnovovací frekvence displeje, i když se původně očekávalo, že bude zvýšena, zůstává na 90 Hz. Nově však byly přidány 4D vibrace pro lepší herní zážitek.

Opět bychom se zřejmě měli dočkat také baterie s obří kapacitou 5000 mAh. Stejně tak i chlazení pomocí technologie ICE 2.0 a integrovaného ventilátoru. Není důvod proč něco, co spolehlivě funguje u stávajícího modelu, měnit u modelu nového. Na další podrobnosti budeme muset zřejmě počkat ještě několik dnů do vydání telefonu. Stejně tak nejsou známy ani ceny Red Magic 3S.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.