Pokud hledáte levný a výkonný telefonu určitě víte, že mezi takové lze zařadit i přístroje produktové řady Huawei Enjoy. Jistě, na trhu lze najít a vybírat z mnoha takových zařízení a například značka Redmi si v tomto směru získala velkou přízeň fanoušků, ale proč se nepodívat třeba i na chystaný Huawei Enjoy 10 Plus. Navíc, když se na Weibo objevila informace, že tento telefon bude oficiálně představen už za pár dnů, konkrétně 5. září/septembra. Společnost také vydala promo video, které láká na některé z jeho parametrů.

S příchodem modelu Huawei Enjoy 10 Plus by měla celá řada Enjoy získat jistý prémiový punc, i když jde stále o přístroj střední třídy za dobou cenu. I podle videa bude jedním z hlavních rysů tohoto telefonu vysunovací přední kamera, která by měla mít rozlišení 16 MPix. Ani na zadní kameře výrobce nešetřil a dal ji hned tři snímače. To je sice v dnešní době už skoro standard, ale u levnějších telefonů to jistě potěší. Snímače by měly mít 48 MPix, 8 MPix a 2 MPix.

K dalším parametrům Huawei Enjoy 10 Plus patří i 6,59 palcový displej s rozlišením 2340×1080 pixelů. Snímač otisků prstů najdeme na zadním panelu. Nechybí ani USB-C a 3,5 mm audio jack. Nu a pokud jde o použitý procesor, je jím Kirin 710. V rámci kombinace pamětí jsou připraveny hned čtyři verze. Jmenovitě to je 4/64 GB, 4/128 GB, 6/128 GB a dokonce i 8/128 GB. Baterie by měla mít kapacitu 4000 mAh. Podporu NFC však nečekejme. Jak na tom bude telefon s cenovkou se dozvíme až při představení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.