Značka Realme se loni osamostatnila od své „matky“ Oppo a vydala se na triumfální cestu za dobytím indického trhu. Cesta to byla úspěšná a v Indii má značka hromadu fanoušků a spokojených uživatelů. Vzhledem k tomu, že železo se má kout dokud je žhavé, připravuje značka i vstup na domovský čínský trh. Hlavním aktérem zde bude poslední model Realme 3 Pro, který parametry spadá do střední třídy a má solidní poměr cena/výkon.

A protože s jídlem roste chuť, značka chce svou působnost rozšířit i směrem na západ. Nedávno se spekulovalo o tom, že připravuje také vstup na evropský trh, který byl očekáván až v druhé polovině letošního roku. Ovšem tipaři míní, Realme mění. Ano, je to tak. Podle posledních informací a teaseru, který se objevil na síti, značka naplánovala akci v Paříži na 24. května/mája. Hrdinou evropské prezentace se opět stane telefon Realme 3 Pro.

Ten je totiž zatím tím nejlepším, co značka ve svém portfoliu má. Telefon je dokonce považován za hlavního konkurenta Redmi Note 7. A pokud se vše ve Francii podaří, značka se chce pokusit oslovit i zákazníky ve Španělsku a Velké Británii. To však zatím není oficiálně potvrzeno. Ovšem díky dosavadním úspěchům značky je to téměř jisté. A kdo ví, možná se těchto telefonů se slušnými parametry a dobrou cenou dočkáme i u nás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.