Odolné telefony jsou povětšinou poměrně masivní a nepříliš vzhledné „cihly“, což samozřejmě často přidává právě na odolnosti. Firma CUBOT má ale v plánu něco zcela jiného a nová řada telefonů CUBOT Quest to hodlá dokázat, výrobce ji nazývá první sportovní telefon na trhu. To je asi lehce zbytečně zavádějící označení a stačilo by je nazvat jako stylové odolné telefony. A my pro vás dnes máme první speciální slevové nabídky na levnější z nich, CUBOT Quest Lite.

CUBOT Quest Lite je asi nejtenčí odolný telefon na trhu s tloušťkou pouhých 8,8 mm a stylovým vzhledem v černé nebo černo-rudé kombinaci. Nabídne 5-palcový displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů krytý Gorilla Glass 5, procesor Helio A22, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, duální 13 Mpix + 2 Mpix zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku, 3000 mAh kapacitu baterie s 5V/2A nabíjením skrze USB Type-C port, Face ID, čtečku otisků prstů, speciální hardwarové tlačítko na boku, certifikaci IP68 a systém Android 9 Pie.

První prodeje tohoto telefonu jsou dle očekávání okořeněny pořádnou slevou a na e-shopu Gearbest tak najdeme CUBOT Quest Lite jen za pouhých 119.99 dolarů. A to je za velice slušně vybavený odolný telefon parádní cena.