Značka Realme se loni osamostatnila a přestala tak být součástí společnosti Oppo. Zaměřila se na telefony s dobrým poměrem cena/výkon. Orientuje se především na prodeje na indickém trhu, kde před pár dny vydala svou poslední novinku, telefon Realme 3 Pro. Snad právě proto, že v Indii sklízí solidní úspěch, chce značka zamířit i na další trhy.

Kam jinam by se měly telefony Realme vydat, když ne na domovský čínský trh? Před pár dny se o této možnosti jen spekulovalo, ale nyní je tento krok již oficiálně potvrzen. Výkonný ředitel značky uvedl, že na čínském trhu budou jejich telefony nabízet stejně dobrý poměr cena/výkon a budou zaměřeny na mladé uživatele. Prvními telefony, které by se v Číně měly prodávat, budou již zmiňovaný Realme 3 Pro a C2.

Značka si ale dělá zálusk i na další trhy. Očekává se, že do konce roku vstoupí na Blízký východ a údajně i do Evropy. V současné době má zastoupení v sedmi zemích, mezi které patří kromě Indie i Vietnam, Malajsie, Indonésie, Thajsko, Egypt a Filipíny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.