Začátkem února/februára uvedla Motorola v Brazílii svou novinkovou řadu Moto G7. Víme také, že se v poslední době hodně mluví o chystaném telefonu Motorola One Vision, který by měl mít děrovaný displej. Nyní se však na síti objevilo video s renderovanými obrázky přístroje s dírou v obrazovce a trojitou kamerou. Údajně by mělo jít o model Moto G8.

Motorola One Vision a Moto G8 jsou si nápadně podobné jen s tím rozdílem, že prvně jmenovaný model má duální fotoaparát a druhý je vybaven modulem se třemi snímači. Mohlo by tedy jít o druhou verzi One Vision, ale zatím není není nic potvrzeno.

K dispozici jsou i hlavní parametry Moto G8. Ty by měly podle tipařů obnášet 6,2 palcový displej s kruhovým otvorem v levém horním rohu, tenkými rámečky a poměrně úzkou bradou. Zadní trojitý fotoaparát by měly tvořit tři 12 MPix snímače a pod tímto modulem je uložen snímač otisků. Tipaři dále odhadují, že použitým procesorem by měl být Snapdragon 675 s 6 GB RAM a 64/128 GB interní paměti.

Všechny tyto zvěsti je však nutno brát s rezervou a ohledem na to, že řada Moto G7 byla vydána nedávno. Je docela nepravděpodobné, že by Motorola v tak rychlém sledu nachystala její nástupce. Je tedy pravděpodobnější, že jde o druhou verzi Motorola One Vision.