Den za dnem si můžeme udělat jasnější představu o chystaném telefonu Motorola One Vision. Díky testům Geekbench víme, že bude mít procesor Exynos 9610. Telefon má za sebou i Wi-Fi certifikaci a jeden ze snímačů zadního fotoaparátu by měl mít rozlišení 48 MPix a funkce „Long Exposure“ a „Video 3D HDR“. Další zpráva zas hovoří o 3500 mAh.

K tomu všemu dnes doplníme i něco málo o designu telefonu. Na síti se objevily renderované obrázky, u kterých, bohužel, nelze ověřit pravost, ale vycházejí z toho, co se o Motorola One Vision nedávno tvrdilo. A tím je kruhový výřez v displeji. Ten je podobný těm,  které známe například u přístrojů Huawei Nova 4 nebo Samsung Galaxy S10.

Díra je uložena v levém horním rohu displeje a bude místem pro selfie kameru. Zadní kamera má vertikálně orientovaný modul v levém horním rohu. Pod ním je LED blesk a ve středu pod ním pak snímač otisků s logem Motoroly. Na spodní hraně najdeme USB-C a reproduktor. A kdy bychom se nového přístroje mohli dočkat? Podle data na displeji bychom mohli tipnout, že to bude 3. dubna/apríla. Ale nic takového zatím není potvrzeno.