Ve víru prezentace nových telefonů řady Huawei Mate 20 a chytrých hodinek Watch GT téměř zanikla informace, že společnost Huawei chystá i zbrusu nový Huawei Matebook.

Nový Matebook by se měl objevit v listopadu/novembri a měl by mít několik nových zajímavých funkcí. Huawei konkrétně zmiňuje novou technologii Huawei Share 3.0, která umožní velmi rychlý přenos až 1000 fotografií do tohoto notebooku. To by mělo probíhat pomocí jediného tlačítka řadově do dvou sekund.

Zástupce společnosti k nové technologii dodává: „Technologie Huawei Share 3.0 přináší revoluční zlepšení propojení zařízení a nabídne uživatelům přenášet soubory mezi chytrými telefony a počítači. Jde o inovativní řešení, které umožní přenášení video souborů nebo fotografií pouze jedním tapnutím pro propojení telefonu a notebooku a bleskové sdílení souborů.“.

Nový Huawei Matebook tak bude prvním zařízením, které umožní takovýto rychlý přenos souborů, ale společnost zatím další informace o parametrech zařízení tají. Samozřejmě očekáváme, že aspoň některé ze specifikací Matebooku budou v dohledné době zveřejněny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.