Chystaný Honor Magic 2 by měl být oficiálně představen 31. října/októbra, tato skutečnost je potvrzena. Aspoň to tak vypadá. Ovšem stále je dost času na to, aby k nám z veliké Číny přicházely zprávy, které se týkají jeho vybavení.

Protože čínské Weibo je neutuchajícím zdrojem informací, na jednu takovou se dnes podíváme. Pravda, můžeme si hodit korunou, zda je pravdivá či nikoli, ale je tu. A je to renderovaný snímek Honoru Magic 2. Tedy údajně.

Fotka ukazuje zadní panel přístroje, kde je jasně vidět modul zadního fotoaparátu. Ten je vertikálně uložen v levé horní části zad a tvoří jej rovnou čtyři snímače. Tři v jednom kompaktním modulu, čtvrtý sólo snímač je pod tímto modulem a pod ním ještě LED blesk. Pod celou touhle fotoparádou je ještě nápis AICAMERA.

Je to jistě zajímavé, a to hlavně v souvislosti s tím, že na letošním veletrhu IFA byl Honor Magic 2 jen tak zevrubně prezentován a hlavním překvapením byl vysunovací modul fotoaparátu. Díky tomu byl čelní panel téměř bez rámečků a také snímač otisků prstů byl vložen do displeje.

Je tedy možné, pokud jsou však skutečně rendery Magic 2 reálné, že tento telefon bude letošní specialitkou, alespoň co se foto výbavy týče. Také další avizované parametry by jej mohly zařadit mezi špičku. Procesor Kirin 980, super rychlé nabíjení Magic Charge, velká užitná plocha displeje, to vše by mohlo telefonu dopomoci k úspěchu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.