Značku Doogee nemusíme našim čtenářům představovat. Dnes se podíváme na její nejnovější model Doogee S70, který byl ovšem zatím představen jen na crowdfundingovém serveru Indiegogo. Jde o nový odolný telefon s herní konzolí DOOGEE G1.

Uvolněné specifikace hovoří o tom, že tento model by měl mít procesor Helio P23 doplněný 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Dále pak šesti palcový Full HD+ displej, duální zadní fotoaparát tvořený snímačem SONY IMX363 12 MPx + 5 MPx a přední selfie kamera má být 16 MPx. To vše má pohánět baterie s kapacitou 5500 mAh.

Doogee S70

Co se odolnosti týká, telefon má mít údajně certifikace IP68, IP69K a MIL-STD-810G. Herní přídavná konzole Doogee G1 bude připojena pomocí Bluetooth a údajně bude mít také zvýšenou odolnost. K dispozici bude i speciální tlačítko Cooling Boost, které telefon přepne do herního režimu.

Doogee S70

O ceně zatím není nic známo. Je to dáno tím, že akce na serveru Indiegogo zatím nebyla oficiálně spuštěna. Je tak docela možné, že peníze na vývoj tohoto modelu se ani nepodaří posbírat a Doogee S70 zůstane nakonec jen na papíře. No počkejme a uvidíme.