Prázdniny spějí ke svému konci, nový školní rok na dohled a s ním i představovačka telefonů Google Pixel 3 a Pixel 3 XL. Dalo by se říci, že informací o obou modelech máme už celkem dost. Ať už jde o renderované obrázky a nebo snímky displeje s hlavními parametry.

Dnes se mrkneme na reálné fotky Pixel 3 XL a vznik fotek má dokonce i svůj příběh. Byly totiž nafoceny v metru v Torontu, kdy si jeden pravidelný čtenář stránek Mobilesyrup všiml, že jeho spolucestující drží v rukou právě Pixel 3 XL.

Ať už tomuto příběhu budeme věřit nebo ne, každopádně nám snímky v podstatě potvrzují to, co už víme. Displej telefonu bude mít horní výřez, a to poměrně masivní. V něm je uložena přední duální kamera. Potvrzen je také reproduktor v bradě přístroje a ta je taky dosti výrazná.

Na snímku, kdy je telefon obrácen zády nahoru si můžeme povšimnout mono hlavního fotoaparátu. Ale vzhledem k tomu, že Pixely jsou pověstné kvalitními fotoaparáty se slušným hodnocením DxOMark testech, je tu předpoklad, že Pixel 3 XL na tom bude v rámci foto výbavy ještě lépe než jeho předchůdci.

Mezi další parametry, zatím nepotvrzené, bychom mohli započítat 6,7 palcový displej s rozlišením 2960×1440 pixelů a baterii s kapacitou 3430 mAh. Zadní fotoaparát by měl být 12 MPix, rozlišení snímačů přední duální kamery není známo. Procesorem by měl být Snapdragon 845 se 4 GB RAM a minimálně 64 GB interní paměti. A operačním systémem bude Android Pie. Uvedení Pixel 3 a Pixel 3 XL je naplánováno na 4. října/októbra.