Na stránkách Slashleaks se objevil tajemný neznámý model značky Nubia. Informace například v podobě vykreslení vzhledu pocházejí z čínského patentového úřadu. Vše naznačuje, že se bude jednat o další bezrámečkový telefon.

Společnost Nubia se zatím ani slůvkem nezmínila, kdy můžeme očekávat přírůstek do jejich rodiny chytrých telefonů. Ale zřejmě se bude jednat o jejich vlajkovou loď pro rok 2018.

Schéma smarthonu Nubia

Uveřejněný schématický obrázek nám umožňuje nahlédnout blíže a získat, tak jakousi představu o jeho vzhledu. Zatím tedy neznámý model Nubia by měl mít „full-screen“ displej, jak je hezky vidět na obrázku. Přední selfie kamera je umístěna ve středu úplně nahoře na přední straně. Na zadní straně je vlevo zabudovaná duální kamera. Snímač otisků prstů je taktéž na zadní straně a je součástí loga Nubia. Port USB typu C je umístěn v dolní části. Po pravici má reproduktorovou mřížku a po levici mikrofon. Když nahlédneme na jeho boky, tak na pravé straně najdeme tlačítka pro ovládání hlasitosti a pro zapnutí/vypnutí. Na levé straně je přihrádka pro SIM kartu.

Vzhledem k tomu, že zde zmíněné informace pocházejí z čínského patentového úřadu, nemusí se jednat o telefon, který nakonec dopluje na pulty obchodů. Prostě jde o fázi návrhů. Snad již brzy budeme vědět více.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.